Dobré jídlo, skvělé pití, to je základ všeho žití.
0,- Kč
Produkty v košíku: 0 Objednat
Zahájeno
Objednávky přijímáme. V případě problémů a nejasností nás prosím kontaktujte telefonicky: +420 777 604 784. BaF. Zboží neustále doplňujeme o nové položky.
Doporučujeme
Články a rady od Cirinky


Ekonomický systém POHODA
Anketa
Jakou roli pro Vás hraje při nákupu značka?
Kupuji jen určité značky
Kupuji všechny značky
Rozhodující je cena
Nakupuji podle vzhledu
Počítadlo
Online: 9
Dnes: 338
Včera: 988
Celkem: 269560
Úvodní stránka > Psi > Výcvik > Elektronické výcvikové obojky > Elektronický výcvikový obojek CANICOM 1500

Elektronický výcvikový obojek CANICOM 1500

Cena:5 990,- Kč
Novinka
Dostupnost: Běžně dodáváme do 7 dnů
Množství: ks
Elektronický výcvikový obojek pro nejnáročnější použití, zejména pro lovecký výcvik. Dosah až 1 500 m. Určeno pro výcvik 1 až 4 psů .

Špičkový elektronický výcvikový obojek, resp. elektrický obojek pro nejnáročnější použití. Pro všechna plemena psů, pro základní i náročný sportovní, služební nebo lovecký výcvik, vhodný zejména pro práci v terénu, na velké vzdálenosti a případně s více psy.

V současné době nejdokonalejší výcvikový obojek vůbec.

Kompaktní provedení, pohotové ovládání, ergonomický design.

Upřesnění k použití dle plemen a druhu výcviku:

Tento elektronický výcvikový obojek je možno použít i pro výcvik malých plemen (rozměry a váha obojku jsou stejné jako u typu CANICOM 200 nebo CANICOM 200 FIRST, k dispozici jsou i zde i velmi nízké úrovně stimulace), nicméně hlavní určení tohoto modelu je pro výcvik všech plemen včetně náročné práce v terénu. K tomu slouží rozšířený počet úrovní stimulace až do 18 a dosah až 1 500 m na rovině. V členitém nebo zalesněném terénu v důsledku vlastností šíření radiových vln je samozřejmě, jako u všech radiových zařízení, třeba počítat s úměrným snížením dosahu.
Přijímač (vlastní elektronický obojek, na obrázku vpravo) je univerzální, to znamená společný pro celou standardní řadu výcvikových obojků, tedy pro typy CANICOM 200 FIRST, CANICOM 200, CANICOM 200 HANDY, CANICOM 200 TRAINER, CANICOM 500, CANICOM 800, CANICOM 1500 a CANICOM 1500 PRO. Je pouze třeba nakódovat jej pro použití s konkrétním vysílačem (ovladačem) jednoduchým postupem popsaným v návodu k použití.
Stejným způsobem je rovněž možno (i dodatečně) u modelu CANICOM 1500 rozšířit soupravu o další obojky pro současnou práci až se 4 psy. V tom případě jsou obojky barevně rozlišeny (černý, žlutý, oranžový a modrý).

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...
Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Toplist
TOPlist